Výsledky

Rok 2022

Gala LFL Zubří
(26. listopadu) - Daniel Kosellek prohra 2. kolo arm triangle
Bitva o Frýdlant 10
(26. listopadu) - Matyáš Vaňek výhra 1. kolo triangle, Karim Abdurakhmanov prohra 2. kolo RNC, Stanislav Berkovec prohra 3. kolo TKO, Pavel Holaň prohra na body
Oblastní kolo boxu v Vítkově
(19. listopadu) - Dominik Šťastný výhra na body, Pavel Šigut prohra na body
CSMMA liga Pardubice
(12. listopadu) MMA - Vašek Klimša výhra 1. kolo submission, Daniel Kosellek výhra 2. kolo TKO
Moravia open 2022
(29. října) K1 - Vašek Klimša, Karim Abdurakhmanov a Matyáš Vaňek prohry na body
Bitva o Futurum
(29. října) MMA - Stanislav Berkovec výhra 2. kolo RNC, grappling - Vašek Klimša prohra prodloužení
GFN 3
(28. října) box - Dominik Šťastný a Ondřej Štefánik prohry na body
CSMMA liga
(8.-9. října) box - Matyáš Vaňek výhra 1. kolo armbar, Pavel Holáň, Karim Abdurakhmanov, Ondřej Štefánik výhry na body, Daniel Kosellek prohra 1. kolo TKO
MČR Školní mládeže 2022
(8.-9. října) box - Dominik Šťastný - výhra a prohra, 2. místo
Tatamy 2
(10. září) grappling - Pavel Volf nepostoupení ze skupiny
Oblastní kolo boxu
(10. září) box - Dominik Šťastný a Pavel Šigut prohry na body
Jamaica Fight Day 2
(20. srpna) MMA - Tomáš Kaňok výhra 2. kolo šrkcení, Ondřej Štefánik výhra 1. kolo TKO, Gustav Felix prohra 1. kolo TKO
Beerfest Bílovec
(20. srpna) box exhibice - Vašek Klimša a Pavel Šigut remízy
GFN 2
(30. července) box - Martin Prázdný výhra na body
Oktagon 34
(27. července) MMA - Jan Široký výhra 3. kolo TKO
RFA 3
(27. července) - Martin Prázdný Box v malých rukavicích výhra na body, Lukáš Tvrdý Real Fight výhra na body
Karolina cup Ostrava
(21. července) - Dominik Šťastný výhra a prohra na body
Clash of the Stars 2
(25. června) MMA - Jiří Charizan výhra na body, Leoš Svoboda - vítěz 1. kolo KO
Mezinárodní liga mládeže v boxu
(18. června) box - Radek Chvěja výhra na body, Pavel Šigut prohra na body
Amaterské mistrovství České republiky V MMA 2022
(5. června) - Matiáš Vaněk prohra na body
Amaterské mistrovství České republiky V MMA 2022
(4. června) - Denis Almeida výhra TKO a prohra na škrcení, Václav Klimša prohra na body
Tatamy
(4. června) grappling - Ondřej Polka - 2 výhry, 2 prohry
Oblastní kolo boxu v Bílovci
(28. května) box - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo hozený ručník, Dominik Šťastný výhra na body
Way of Warrior 8
(7. května) MMA - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo na armbar, Vašek Klimša výhra na body, Pavel Holaň prohra na body, Michal Čačan prohra 2. kolo RNC
Rebel BJJ cup
(7. května) grappling - Martin Prázdný a Marek Polach 2. místa ve svých kategoriích
GFN
(22. dubna) - K1 Jakub Maruška výhra na body, box: Martin Prázdný, Dominik Šťastný, Radek Chvěja a Robert Prázdný výhry na body, Jiří Mravec prohra zastavení doktorem
Oblastní kolo boxu v Ostravě
(26. března) box - Jiří Mravec výhra na body
GAMMA WORLD CHAMPIONSHIP 2021
(26. března) MMA - Tomáš Mudroch prohra 3. kolo armbar
GAMMA WORLD CHAMPIONSHIP 2021
(25. března) MMA - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo kneebar
Oblastní kolo boxu v Opavě
(19. března) - Radek Chvěja výhra 1. kolo TKO, Dominik Šťastný remíza
Czech Championship submission only 2022
(6. března) NOGI - Vašek Klimša 1. místo, Pavel Volf 3. místo a Tomáš Kaňok 3. místo ve svých kategoriích
Oblastní kolo boxu
(5. března) box - Jiří Mravec výhra 1. kolo RSC, Dominik Šťastný, Jakub Matuška a Michal Junec prohry na body
Somma cup 13
(26. února) MMA - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo armbar
IX. GrappleXmas
(29. ledna) NOGI - Tomáš Mudroch 1. místo, Kateřina Frkalová 1. místo, Václav Klimša 2. místo ve svých kategoriích
RBK Boxing Night
(7. ledna) box - Jan Široký vs Petro Lakotskyi prohra 4. kolo KO

Rok 2021

Bitva o Frýdlant 2021
(18. prosince) thajský box v malých rukavicích - Michal Čačan výhra 2. kolo TKO, thajský box - Jakub Matuška prohra na body
Mistrovství České republiky MMA 2021
(11. prosince) MMA - Václav Klimša výhra 2. kolo TKO, výhra na body - mistr České republiky
Legendary Fighting League
(5. prosince) Sanda - Ladislav Polášek výhra na body
Oktagon 29
(4. prosince) MMA - Jan Široký vs Marek Bartl výhra na body
Way of Warrior 7
(13. listopadu) BOX - Martin Prázdný výhra 1. kolo TKO, MMA - Ladislav Polášek prohra 1. kolo triangle choke
I am fighter
(13. listopadu) MMA - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo heel hook
CSMMA liga Příbram
(6. listopadu) MMA - Václav Klimša výhra 2. kolo TKO
Way of Warrior Brno challange
(24. října) grappling - Tomáš Mudroch 2. místo ve své kategorii
Polská liga
(16. října) BOX - Kača Frkalová prohra na body
CSMMA liga Nymburk
(10. října) MMA - Radek Chvěja výhra 3. kolo arm triangle, Václav Klimša výhra 1. kolo KO, Gustav Felix prohra 1. kolo TKO, Petr Kabil prohra 1. kolo TKO
X. Rebel cup
(2. října) grappling - 1. místo Václav Klimša, 3. místa Tomáš Mudroch a Marek Polach ve svých kategoriích
Way of Warrior
(19. září) grappling - Pavel Volf 1. místo, Gustav Felix 2. místo ve svých kategoriích
Impact MMA
(18. září) MMA - Jan Široký vs Samuel Daňko výhra na body
CSMMA liga
(21. srpna) MMA - Nikolas Pintér 1. kolo výhra na škrcení, Václav Klimša výhra na body, Denis Almeida prohra na body
Polská liga
(3. července) BOX - Kača Frkalová výhra na body
Amatérského mistrovství ČR CSMMA
(27. června) - Tomáš Mudroch 1. kolo výhra na páku, prohra na body - třetí místo v kategorii
Way of Warrior: New blood
(4. června) MMA - Tomáš Mudroch výhra 1. kolo na páku, Ladislav Polášek výhra na body, Vašek Klimša prohra na body, Martin Prázdný prohra na body, Jan Široký prohra 1. kolo na škrcení
Polská liga
(29. května) BOX - Kača Frkalová prohra na body
Polská liga
(8. května) BOX - Kača Frkalová výhra na body
Oktagon 23
(1. března) MMA - Jan Široký vs Matouš Kohout prohra na body
Octagon: No mercy 10
(20. února) MMA - Martin Prázdný výhra TKO 2 kolo

Rok 2020

Oktagon 19
(5. prosince) - Jan Široký prohra, Lukáš Tvrdý prohra
Otwarte mistrzostwa śląska Ju Jitsu NOGI
(29. listopadu) - Tomáš Mudroch 1. místo
Polish Open 2020 NOGI
(7. listopadu) - ve svých kategoriích: 2. místo Tomáš Mudroch, 3. místa Kača Frkalová, Tomáš Onderek, Vašek Klimša
KSW Genesis - Bare knuckle
(23. října) - Jan Široký prohra druhé kolo TKO
Lucky punch
(17. října) - Martin Prázdný výhra 3. kolo TKO, Kača Frkalová výhra 1. kolo šrkcení, Tomáš Mudroch výhra 1. kolo páčení
CSMMA liga Olomouc
(27. září) - Martin Prázdný výhra na body, Vašek Klimša výhra na body, Nikolas Šupčík remíza, Gustav Felix prohra na body, Robert Prázdný prohra na submisi, Ladislav Polášek prohra na submisi, Radek Chvěja prohra na body, Dominik Lim prohra na submisi
IX. Rebel BJJ Cup
(13. září) - NOGI Kača Frkalová 1. místo, Marek Polach 3. místo
Fight Quest
(28. srpna) - MMA Marek Polach prohra na submisi
MČR ČSMMA 2020
(4., 5. července) - Martin Prázdný 2x výhra - Mistr ČR, Ladislav Polášek 1 výhra a 1 prohra, Martin Lipjak 1 výhra a 1 prohra, Nikolas Pintér prohra
ADCC Czech open 2020
(3. března) - Kača Frkalová 1. místo (pokročilé), Tomáš Onderka 2. místo (začátečníci masters), Laďa Kuba 3. místo (začátečníci)
Den Bojovníků 22, MMAA liga
(8. února) - Ladislav Kuba výhra, nenastoupení soupeře do druhého kola; Tomáš Kaňok - prohra TKO; Gustav Felix - prohra na body
3rd open european championship 2019 NOGI
(12. ledna) - Gustav Felix 2. místo začátečníci; Pavel Volf 2. místo pokročilí
3rd open european championship 2019 GI
(11. ledna) - Tomáš Kaňok 2. místo pokročilí; Kača Frkalová 2. místo pokročilí

Rok 2019

PCF 21
(21. prosince) - Jan Široký vs Mansur Abdurzakov - prohra
VIII. GrappleXmas 2019
(14. prosince) - ve svých kategoriích: 1. Sebastian Linzer, 2. Ladislav Kuba, 3. Kača Frkalová
LCC FIGHT NIGHT
(23. listopadu) - Kača Frkalová vs Olga Kánová, MMA - výhra na body
Říčanské potahání 9
(9. listopadu) Grappling: Kača Frkalová 2x první místo, Pavel Volf 3. místo
Octagon Fight Club 5: Bitva o Ostravu
(26. října) - Jan Široký vs Blazej Majdan, MMA - výhra 2. kolo TKO, Lukáš Tvrdý vs Michal Labus, MMA - prohra 1. kolo páka
VFCL 10
(30. března) - Pavel Volf vs Wojtek Makowski - výhra na body
VFCL 9
(30. března) - Jan Široký vs Grzegorz Bialas - výhra 1. kolo TKO - loket a GNP, Pavel Volf vs Krystian Bajor - výhra na body
Puchar Polski Południowej GI/noGI
(10. března) - Kača Frkalová - 1. místo v nogi
Den bojovníků 21 - New Blood
(19. ledna) - Lukáš Tvrdý vs Wojciech Nowak - bez výsledku - nelegální koleno do hlavy

Rok 2018

VFCL 8
(6. dubna) - Tanas Skevopulos vs Adam Dyrka - výhra TKO
Oktagon 8
(17. března) - Matěj Kuzník vs Ludovit Klein - prohra TKO, Jan Široký vs Jan Malach - výhra škrcení (RNC)

Rok 2017

VFCL 5
(30. září) - Tanas Skevopulos vs Łukasz Charzewski - výhra na body, Denis Filipik vs Maciej Rębacz - prohra TKO, Tomáš Kaňok vs Martin Bláha - výhra TKO
Slugfest 11
(17. června) - Pavel Volf vs Kornel Kaczmarczyk - výhra na body
VFCL 4
(28. dubna) - Tanas Skevopulos vs Jindřich Švestka - výhra na body, Pavel Volf vs Michal Kirsch - výhra TKO